Virtuaalkontor teenused Eestis

Kõrgelt kvalifitseeritud virtuaalkontor teenused Eesti ettevõtetele

Kontor

Kas otsid kuluefektiivset võimalust Tallinnas esindatud olla? Siis on BBCTallinna virtuaalkontorid just see, mida vajate! Meie virtuaalsed kontorilahendused pakuvad ettevõtetele esinduslikku juriidilist aadressi linna südames, samuti professionaalset posti- ja dokumenditöötlusteenust.

Mis on virtuaalkontor?

Kuna üha rohkem ettevõtteid läheb üle kaugtööle, on nõudlus virtuaalkontorite järele märkimisväärselt kasvanud. Virtuaalkontor Eestis pakub ettevõtetele taskukohast ja tõhusat võimalust olla riigis esindatud ilma füüsilise kontoripinna vajaduseta.

Meie virtuaalkontoriteenus pakub esinduslikku kontoriaadressi linna südames ja posti edastamise teenust, mis tagab, et saate kogu oma olulise posti õigeaegselt kätte. See annab ettevõtjatele juurdepääsu mitmesugustele teenustele, näiteks haldustoele, säilitades samal ajal professionaalse kuvandi.

Virtuaalkontor on ideaalne noortele ja väikestele ettevõtetele, kes ei vaja tingimata füüsilisi ruume, kuid kellele on oluline, et neil oleks kirjavahetuse vastuvõtmiseks ja professionaalse postiaadressi omamiseks kontor linna südames. Lisaks võib virtuaalne kontor Eestis olla kasulik välismaa ettevõtjatele, kes soovivad tegutseda riigi territooriumil ilma füüsilisi ruume üürimata ja kohalikke töötajaid palkamata.

Virtuaalkontor ei ole mitte ainult kuluefektiivne lahendus kohalikele ettevõtetele, vaid ka suurepärane võimalus välismaa ettevõtjatele, kes soovivad tegutseda Eestis ilma füüsilisi ruume rentimata või kohalikke töötajaid palkamata. Meie virtuaalkontori teenuse abil saate kasu kohalikust kohalolekust ilma igasuguse vaevata.

Kas olete valmis astuma esimese sammu oma ettevõtte loomiseks Eestis? Võtke meiega juba täna ühendust ja tutvuge lähemalt meie virtuaalse kontori teenustega!

Kontor

Virtuaalkontori rent Tallinnas – 500€+KM aastas

Juriidilise aadressi loomine Eestis on oluline nõue nii kodumaistele kui ka välismaistele ettevõtjatele. Meie BBCTallinnas teame, kui oluline on omada usaldusväärset juriidilist aadressi, mis vastab kõigile teie ärivajadustele.

Meie virtuaalsed kontorilahendused pakuvad ettevõtetele esinduslikku juriidilist aadressi Tallinna südames, samuti professionaalset posti- ja dokumenditöötlust. Kasutades meie teenuseid, saate tagada, et teie ettevõte vastab kõigile juriidilistele nõuetele, säilitades samal ajal professionaalse kuvandi.

Teie virtuaalkontori teenusepakkujana võtame teie kirjavahetuse ja/või pakid vastu meie juriidilisele aadressile. Vastavalt teie juhistele hoiustame neid, edastame skaneeritud koopiad või postitame need teie määratud isikule või toimetame need teie volitatud isikule. Võite kasutada meie juriidilist aadressi isegi oma visiitkaartidel, veebisaidil, kirjablankettidel ja muudel turundusmaterjalidel.

BBCTallinn on uhke selle üle, et pakub usaldusväärseid ja kuluefektiivseid virtuaalse kontori lahendusi igas suuruses ettevõtetele. Olenemata sellest, kas olete kodumaine ettevõte või välismaa ettevõtja, kes soovib Eestis esindust luua, meie virtuaalse kontori teenused aitavad teil täita kõiki seaduslikke nõudeid ja säilitada professionaalset kuvandit.