Raamatupidamisteenused Eestis

Tõhusad ja nõuetele vastavad raamatupidamislahendused teie Eesti ettevõttele koos BBCTallinnaga

Teenus

BBCTallinn pakub ettevõtetele Eestis täielikku raamatupidamisteenust. Kui palkate meie spetsialistid kaugarvestuse jaoks, saate täieliku raamatupidamise teenuste paketi Eestis ja teil on võimalus keskenduda oma aja ja jõupingutused ettevõtte juhtimise tähtsamatele aspektidele.

Usaldusväärsed raamatupidamisteenused BBCTallinnaga: konfidentsiaalsus, täpsus ja õigeaegne täitmine

BBCTallinn, a trusted accounting firm with extensive experience in the Estonian financial market, provides high quality accounting services to a wide range of clients. As outsourcing of accounting services becomes more popular for small businesses, BBCTallinn has helped its clients to save costs, focus on their core tasks and achieve better results.

At BBCTallinn, we pride ourselves on our professionalism, reliability and individual approach to each client. Our team of qualified accountants works closely with clients from different business sectors to ensure accurate and timely services. We provide quality control through regular monitoring by our chief accountant, and our internal compliance department helps minimise risks associated with new regulatory requirements.

With a transparent pricing policy that allows clients to accurately forecast and monitor their accounting costs, BBCTallinn helps businesses achieve their goals. Trust us to provide accounting services of the highest standard, tailored to your specific needs.

Lühidalt meie kohta: ülevaade meie raamatupidamisprotsessist ja lähenemisviisist

Meie raamatupidajate meeskond on meie ettevõtte peamine väärtus, sest kõigil täiskohaga raamatupidajatel on aastatepikkune kogemus erinevates ärivaldkondades. Igale kliendile määratakse oma finantsasjadega tegelemiseks spetsiaalne raamatupidaja, alates algdokumentide kogumisest kuni maksudeklaratsioonide esitamiseni, et tagada personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele.

Paneme suurt rõhku kvaliteedikontrollile, kusjuures pearaamatupidaja jälgib kogu tööd ning teostab enne maksudeklaratsioonide esitamist asjakohaseid kontrolle ja kinnitusi. Meie ettevõttesisesed raamatupidajad ja erinevate eriteadmistega juristid teevad koostööd, et leida klientidele tõhusaid lahendusi, minimeerides riske ja maksimeerides tulemusi.

Klientide kaitsmine on meie jaoks samuti prioriteet, sest me kindlustame oma raamatupidamiskohustused ja katame võimalikud vigadest tulenevad kahjud. Meie vastavusosakond jälgib kõiki tehinguid, et tagada vastavus rahapesu ja maksudest kõrvalehoidumise vastastele seadustele.

Pakume läbipaistvat hinnakujundust, mis põhineb dokumendivoolul ja ettevõtte töötajate arvul, nii et iga klient saab oma raamatupidamiskulusid täpselt prognoosida ja jälgida. BBCTallinnis süveneme oma klientide äritegevuse keerukustesse ning pakume kõrgeima kvaliteediga nõu ja teenuseid. Meie raamatupidajad on alati saadaval konsultatsiooniks.

Individuaalsed raamatupidamisteenused erinevatele tööstusharudele

Meie raamatupidamisbüroo on spetsialiseerunud kvaliteetsete teenuste osutamisele erinevate tööstusharude klientidele. Meie kogenud meeskond teeb tihedat ja pikaajalist koostööd ettevõtetega, tagades, et nende individuaalsed raamatupidamisvajadused täidetakse suurima hoole ja tähelepanuga. Tööstusharud, milles meil on ulatuslik kogemus, on järgmised:

 • Ekspordi- ja imporditehingud kõigi kaubagruppide puhul
 • Jaemüük
 • Töötlev tööstus
 • Transpordi- ja logistikaettevõtted.
 • IT-ettevõtted
 • Krüptovaluutaga tegelevad ettevõtted
  Ja paljud teised.

Olenemata sellest, millises valdkonnas te tegutsete või millised on teie raamatupidamisnõuded, pakub meie meeskond teile personaalset ja usaldusväärset teenust, millele võite loota.

Meie lähenemine: kuidas BBCTallinn pakub raamatupidamisteenuseid:

Meie raamatupidamisteenused pakuvad meie klientidele igakülgset tuge, sealhulgas:

 • Kõikide andmete sisestamine raamatupidamistarkvarasse, näiteks sissetulevad ja väljaminevad arved, pangatehingud ja põhivara.
  palkade, puhkusetasude ja haigushüvitiste arvutamine
 • Maksuaruannete ja finantsaruannete, sealhulgas tuludeklaratsioonide koostamine ja esitamine.
 • Tehingute kontrollimine Eesti õigusaktidele vastavuse tagamiseks
 • Igakuiste finantsaruannete koostamine sisekontrolli eesmärgil
 • Maksuauditites osalemine ja nõutava teabe esitamine
 • Kirjade, taotluste ja teadete koostamine riigiasutustele esitamiseks
 • Abistamine äritegevuse auditi tulemuste ettevalmistamisel
 • Statistiliste aruannete koostamine ja esitamine
 • Vajaduse korral aruannete muutmine
 • Täiendavate konsultatsioonide andmine äritegevuse kohta
 • Vajaduse korral muude õigusteenuste osutamine.
Accounting Services in Estonia

Raamatupidamisalane nõustamine

Raamatupidamise puhul võib õige nõuanne olla väga oluline. Meil BBCTallinnis on kogenud raamatupidajate meeskond, kes aitab teil leida parimad lahendused teie konkreetsetele vajadustele. Olenemata sellest, kas vajate abi konkreetse probleemi lahendamisel või on teil lihtsalt küsimusi raamatupidamise kohta, oleme siin, et teid igal sammul toetada.

Alustamiseks helistage meile või täitke kontaktvorm. Meie meeskond vaatab teie olukorra üle, vastab kõigile teie küsimustele ja töötab välja tegevuskava, mis aitab teil oma eesmärke saavutada. Tänu meie asjatundlikule nõustamisele võite olla kindel, et teie raamatupidamine on heades kätes.

Kuidas meie koostöö toimib

 • Iga arveldusperioodi lõpus, olgu see siis igakuine, kvartaalne või iga-aastane, esitavad meie kliendid lihtsalt oma väljaminevad dokumendid meie raamatupidamisosakonnale. Need sisaldavad tavaliselt pangakonto väljavõtteid, sissetulevaid ja väljaminevaid arveid, lepinguid ja palgaandmeid.
 • Sealt edasi töötlevad meie raamatupidamisspetsialistid teavet ja sisestavad kõik andmed raamatupidamistarkvarasse. Kui vajame kliendilt lisateavet või -dokumente, küsime neid.
 • Kui kogu teave on töödeldud, koostame maksuraamatud ja esitame need maksuhalduri elektroonilise deklaratsiooni süsteemi. Meie raamatupidajad allkirjastavad maksudokumendid enne nende esitamist.
 • Samuti teavitame kliente võlgnetavatest maksudest ja kehtestame selged maksetingimused.
 • Lisaks meie standardteenustele pakume oma klientidele raamatupidamisteavet vastavalt nende konkreetsetele vajadustele ja soovidele. See hõlmab ka ettevõtte juhtimise aruandeid, mille koostame iga kliendiga sõlmitud individuaalse kokkuleppe alusel.

Mis on meie raamatupidamisteenuste hind

Pakume erinevaid teenuseid nii aktiivsetele kui ka mitteaktiivsetele ettevõtetele, sealhulgas igakuiseid aruandeid, aastaaruandeid ja muud. Meie hinnad põhinevad sellistel teguritel nagu teie ettevõtte suurus, töötajate arv ja töödeldavate kirjete maht.

Meie teenuste üksikasjaliku loetelu saamiseks ja hinnakujundusvõimaluste arutamiseks võtke ühendust meie juhtidega. Meil on hea meel pakkuda teile tasuta konsultatsiooni ja täpset hinnapakkumist teie ettevõtte jaoks. Meie abiga saate hoida oma rahaasju kontrolli all ja keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Teenus Hind
Minimaalne raamatupidamishind KM äriühingule (kuus) 150€
Minimaalne raamatupidamishind ilma KM numbrita (kuus) 75€
Töötajate käitlemiskulud (töötaja kohta) 30€
Majandusaasta aruande esitamine alates 300€
Täiendav raamatupidamis- ja maksualane toetus (tunnis) 50€
Käibemaksunumbri registreerimine 250€
EORI numbri registreerimine 100€

Kõik hinnad on ilma 22% käibemaksuta, mida kohaldatakse vastavalt direktiivile 2006/112/EÜ, kui teenuse saaja on füüsiline isik, Eesti või Euroopa Liidu juriidiline isik, kellel puudub kehtiv käibemaksukohustuslasena registreerimise number.

Lisateenused

Lisaks ettevõtte asutamisega Eestis seotud teenustele pakub BBCTallinn täielikku valikut äritegevusega kaasnevatest teenustest, näiteks:

Lisateabe saamiseks ettevõtte asutamise ja pidamise kohta Eestis võtke ühendust meie spetsialistidega.