Registreerimine ja ostmine

Ettevõtte

BBCTallinn pakub ettevõtete müügi- ja registreerimisteenust Eestis nii kodanikele kui mittekodanikele. Meie ettevõtte annab võimaluse registreerida või osta ettevõte Eestis kiiresti ilma isikliku kohaloluta.

Kuidas asutada või osta ettevõte Eestis

BBCTallinn pakub igat liiki ettevõtete registreerimisteenust Eestis. Ettevõtte asutamine Eestis on võimalik kahte moodi: asutades uue ettevõtte või ostes juba asutatud olemasoleva ettevõtte.

Esimene võimalus sobib paremini Eesti kodanikele, kellel on kohalik digitaalne ID-kaart. Selle abil saab ettevõtte asutaja eemalt interneti kaudu allkirjastada kõik dokumendid, mis on vajalikud ettevõtte registreerimiseks Eestis. Nendel, kellel ei ole Eesti ID-kaarti, tuleb dokumendid koostada notariaalselt Eesti või mõne muu notari juures.

Teine võimalus näeb ette olemasoleva ettevõtte 100% osakute ostmist koos põhikirjajärgse kapitali sisestamisega summas 2500 eurot. See võimalus sobib paremini mittekodanikele ning võimaldab ettevõtte avamist Eestis operatiivsemalt ja ilma isikliku kohaloluta. Olemasoleva ettevõtte ostmisel saab BBCTallinn klient „puhta“ ajalooga valmisettevõtte, saades selle osanikuks ja juhatuse liikmeks. Ettevõtte ümberregistreerimise käigus on võimalik muuta selle nime, aadressi, kõiki kontaktandmeid ning teha kõiki teisi vajalikke muudatusi.

Valmisettevõtte ostmise täiendavaks eeliseks Eestis on võimalus valida meie valikust ajalooga ettevõte ja see kiiresti pärast registreerida.

1

Registration Application

You contact us and place an application for registration
2

Documents to be signed

We send the documents to your e-mail. You print those, have those signed and send back to us
3

Completion

We sign the documents at the notary and submit them to the Commercial Register and complete the incorporation. Should this be required, we also apply for a VAT number.
4

Permanent account

You open a permanent bank account. For that purpose, you presence at on of the bank’s branch offices would be preferable, through currently bank forms may still be notarized and send by mail.

Lihtne

Ettevõtte ostmise või registreerimise eelised Eestis BBCTallinn kaudu

Ettevõtte registreerimisprotsessis Eestis esineb mitmeid raskusi, samuti nõutakse notari isiklikku kohalolu kõikides registreerimisetappides, kui mittekodanik soovib asutada ettevõtte ilma vahendajata. Tänu oma kogemusele pakub BBCTallinn ettevõtte asutamisteenust Eestis ilma isikliku kohalolu vajaduseta ja stressita maksimaalselt lühikese ajaga, tagades seejuures kõikidele klientidele madalad hinnad. Ettevõtte peamisteks eelisteks on:

  • Tõhusad ettevõtte registreerimisprotsessid Eestis: me ei soovi raisata Teie aega, tagades ettevõtte ostmise või asutamise maksimaalselt lühikese ajaga;
  • Eesti äritegevuse nüansside tundmine: lisaks nõustamisele ja ettevõtte asutamisteenusele Eestis aitame kliente ka muudes juriidilistes ja raamatupidamisalastes küsimustes, püüdes lahendada kõik võimalikud probleemid protsessi varases etapis;
  • Kõikide vajalike dokumentide kogumine varases etapis: küsime Eestis ettevõtet osta või asutada soovivatelt klientidelt asutamiseks vajalikud andmed ette ning esitame need vajalikele asutustele. Sel moel ei teki vajadust regulaarselt ettevõtte asutamiseks vajalikke uusi dokumente koguda;
  • Abi pangakonto avamisel: tänu koostööle paljude pankadega pakume klientidele Eesti ettevõtte pangakonto avamisteenust lühima ajaga.

Lisateenused

Lisaks ettevõtte asutamisega Eestis seotud teenustele pakub BBCTallinn täielikku valikut äritegevusega kaasnevatest teenustest, näiteks:

  • Kaugraamatupidamise teenus Eestis
  • Virtuaalbüroo renditeenus
  • Juriidiline nõustamine

Lisateabe saamiseks ettevõtte asutamise ja pidamise kohta Eestis võtke ühendust meie spetsialistidega.

Meie aadress

BBCTallinn OÜ

Narva maantee 7, 10117
Tallinn, 10117, Estonia
Vaata kaardil

Kontaktid

Follow us