Ettevõtte registreerimine ja ostmine Eestis

Professionaalne ja kliendikeskne rttevõtte tegistreerimine ja ostmine Eestis koos BBCTallinn’iga

Ettevõtte

BBCTallinn pakub mugavat ja tõhusat ettevõtte registreerimise ja müügi teenust Eestis, mis on kättesaadav nii residentidele kui ka mitteresidentidele. Teeme ettevõtte registreerimise või ostmise Eestis lihtsaks, ilma et peaksite isiklikult kohal olema.

Meie sujuv protsess tagab kiire menetlemise, nii et saate oma ettevõtte Eestis võimalikult kiiresti käima panna.

Kuidas asutada või osta ettevõte Eestis

BBCTallinn pakub terviklikku äriregistreerimisteenust Eestis, mis on kättesaadav nii residentidele kui ka mitteresidentidele. Mitteresidentidel on võimalus asutada uus ettevõte kas eemalt või isiklikult.

Uue ettevõtte asutamiseks eemalt võivad mitteresidendid määrata BBCTallinni oma volitatud esindajaks, kes asutab ja registreerib ettevõtte nende nimel. Selle võimaluse puhul tuleb täita ja allkirjastada volikirja, millega antakse BBCTallinnile vajalikud volitused kliendi nimel tegutsemiseks. Dokument peab olema notariaalselt kinnitatud ja apostilleeritud (sõltuvalt riigist).

Kes eelistavad registreerida ettevõtte isiklikult, pakub BBCTallinn abi vajalike dokumentide vormistamisel ja suhtlemisel kohalike ametiasutustega. Meie meeskond juhendab teid kogu protsessi käigus ja tagab sujuva registreerimisprotsessi.

Mitteresidendid võivad alternatiivina osta olemasoleva ettevõtte, mille sissemakstud aktsiakapital on 2500 eurot. See võimalus võimaldab kiiremat registreerimist, ilma et oleks vaja isiklikult kohal olla. Kui ostate ettevõtte BBCTallinnalt, saate täieliku omandiõiguse ja saate teha vajalikud muudatused ümberregistreerimise käigus.

Valmisettevõtte ostmisel on ka see eelis, et saate valida meie portfellist, mis sisaldab kindla ajaloo ja tegevusajaga ettevõtteid alates registreerimisest. 

1

Registreerimistaotlus

Võtke meiega ühendust ja esitate registreerimistaotluse

2

Allakirjutamisele kuuluvad dokumendid

Me saadame dokumendid teie e-posti aadressile. Te trükite need välja, lasete need allkirjastada ja saadate need meile tagasi.

3

Lõpetamine

Me allkirjastame dokumendid notari juures ja esitame need äriregistrile ning lõpetame asutamise. Kui see on vajalik, taotleme ka käibemaksukohustuslasena registreerimise numbri.

4

Panga konto

Te avate alalise pangakonto. Selleks peate ilmuma ühte pangakontorisse.

Lihtne

Ettevõtte ostmise või registreerimise eelised Eestis BBCTallinn kaudu

BBCTallinn pakub mitteresidentidele tõhusaid ja probleemivabu teenuseid ettevõtte registreerimiseks Eestis. Meie ekspertide meeskond saab kogu protsessi läbi viia eemalt, ilma et oleks vaja isiklikult notari juures käia, tagades klientidele kiire ja kuluefektiivse lahenduse.

Tänu meie laialdastele teadmistele Eestis tegutsemise eripäradest saame pakkuda oma klientidele igakülgset nõu ja teenuseid seoses ettevõtete asutamisega Eestis. Lisaks aitame oma kliente ka muudes juriidilistes ja raamatupidamislikes küsimustes, et aidata neil vältida võimalikke probleeme tulevikus.

Protsessi sujuvamaks muutmiseks kogume oma klientidelt eelnevalt kõik vajalikud dokumendid ja esitame need asjaomastele asutustele. Nii ei ole vaja koguda uusi dokumente, mis säästab aega ja vaeva.

Lisaks pakume tänu meie koostööle erinevate pankadega abi Eesti ettevõtetele pangakonto avamisel. Meie tõhusad protsessid tagavad, et meie kliendid saavad pangakonto avada võimalikult lühikese aja jooksul.

Valige BBCTallinn, kui soovid mitteresidentide jaoks probleemideta äriregistreerimist Eestis. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie teenuste kohta.

Kui palju maksab Eesti ettevõte asutada

Ettevõtte asutamise maksumus Eestis sõltub mitmest tegurist. Näiteks: asutamisvorm, asutajate ja juhtide arv, aktsiakapital ja dokumentide allkirjastamise koht. Valmisettevõtte hind sõltub täielikult kavandatava ettevõtte vanusest. Lisateabe ja konkreetse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Teenus Hind
Firma asutamine E-äriregistris (sh riigilõivuga) 350€
Ettevõtte asutamine notari kaudu (sh riigi- ja notaritasud) alates 500€
Ettevõtte asutamine volikirja alusel (sh riigi-, notaritasud ja tõlge) alates 800€
Täiendav isik ettevõttes 100€
Juriidiline aadress ja kontaktisik (aastas) 500€

Kõik hinnad on ilma 22% käibemaksuta, mida kohaldatakse vastavalt ELi direktiivile 2006/112/EC.

Kui kaua kestab ettevõtte registreerimine?

Ettevõtte asutamiseks kuluv aeg sõltub täielikult valitud meetodist. Kui registreerimine toimub isiklikult, võtab registreerimine pärast kõigi vajalike dokumentide esitamist kuni viis päeva. Kui registreerimine toimub eemalt, tuleb arvestada dokumentide saatmise ja vastuvõtmise aega. Selleks, et määrata kindlaks registreerimise täpne kestus üksikjuhtudel, võite küsida teavet meie spetsialistidelt.

Ettevõtete muudatused, muudatuste registreerimine ja ümberkorraldamine

Pakume abi mitmesuguste äriühingute muudatuste puhul, sealhulgas juhatuse ja liikmete (aktsionäride) muudatused, põhikirjajärgse kapitali vähendamine või suurendamine, juriidilise aadressi muutmine ja palju muud. Me teame, et need protsessid võivad muutuda keeruliseks, eriti kui kõik osapooled ei ole kättesaadavad või ei ole nõus dokumente allkirjastama. Kuid tänu meie isiklikule kogemusele sellistes olukordades oleme võimelised ületama mis tahes keerukusega seotud probleeme. Usaldage meid, et aidata teid kõigis teie ettevõtte muutmisvajadustes.

Ettevõtete ühinemised, omandamised ja jagunemised

Pakume tuge ka seoses äriühingute ühinemise, omandamise ja jagunemisega. Kuigi neid teenuseid ei küsita nii sageli kui äriühingute registreerimist ja muutmist, on nende järele siiski suur nõudlus. Meie meeskond saab teid nende tehingute puhul aidata, olenemata sellest, kas plaanite ühinemist või omandamist või olete huvitatud oma varade kaitsmisest ja ettevõtte ümberprofileerimisest.

Ettevõtete likvideerimine Eestis

Sellistes maksusõbralikes riikides nagu Eesti on ettevõtlust lihtne alustada, kuid selle lõpetamine võib olla keeruline ülesanne. Lihtsalt ettevõttest loobumine võib kaasa tuua haldus- ja juriidilisi probleeme, sealhulgas võimaliku viisade andmisest keeldumise. Oluline on omada usaldusväärset partnerit, kes aitab ettevõtet korralikult lõpetada, eriti kui plaanid muutuvad ja ettevõte tuleb lõpetada. BBCTallinn aitab teid ettevõtte lõpetamisel ja tagab, et protsess kulgeb sujuvalt ja probleemideta.

Lisateenused

Lisaks ettevõtte asutamisega Eestis seotud teenustele pakub BBCTallinn täielikku valikut äritegevusega kaasnevatest teenustest, näiteks:

Lisateabe saamiseks ettevõtte asutamise ja pidamise kohta Eestis võtke ühendust meie spetsialistidega.