BBCTallinn - konsultatsiooniteenused teie ettevõttele Eestis

Ettevõtte registreerimine ja ostmine, õigus-, raamatupidamis- ja muud teenused teie ettevõttele

Ettevõtte registreerimineRaamatupidamisteenused
Ettevõtte registreerimine ja ostmine, õigus-, raamatupidamis- ja muud teenused teie ettevõttele

Meie äriteenused

Ettevõtte registreerimine

Soovite alustada oma ettevõtet Eestis? Meie ettevõte pakub kõiki vajalikke teenuseid, et hõlbustada ettevõtte käivitamise protsessi Eestis.

Me pakume ka ühe uksega teenust ettevõtte registreerimiseks Eestis, mis lihtsustab veelgi protsessi. Meie abiga saad oma ettevõtte kiiresti käivitada.
LOE ROHKEM

Raamatupidamisteenused

Meie ettevõttel on aastatepikkune kogemus raamatupidamisteenuste pakkumisel ettevõtetele ja eraisikutele erinevates tööstusharudes.

Pakume laia valikut raamatupidamisteenuseid, sealhulgas finantsarvestus, maksudeklaratsioonid, maksunõustamine ja finantsaruannete koostamine. 
Loe rohkem

Juriidilised teenused

Pakume igakülgset õigusabi eraisikutele ja juriidilistele isikutele, spetsialiseerudes nii haldus- kui ka finantsvaidlustele ja muudele ettevõtlusega seotud küsimustele. Meie kogenud spetsialistidest koosnev meeskond tagab professionaalse õigusabi, mis tagab teie juhtumi jaoks parima võimaliku tulemuse.

Olenemata sellest, kas olete väike või suur ettevõte, meil on teadmised ja kogemused, et pakkuda teile vajalikku õigusabi.
Loe rohkem

Virtuaalkontor

Meie ettevõte pakub erinevaid virtuaalkontori teenuseid, mis vastavad teie vajadustele.

Meie virtuaalkontori teenustega saate nautida kõiki füüsilise kontori eeliseid ilma ruumi rentimise kulude ja vaevata. Meie virtuaalkontori teenuste hulka kuuluvad mainekas äriline aadress Tallinnas ja posti edastamise teenused.
Loe rohkem

Äriteenused alustavatele ja juba tegutsevatele ettevõtetele Eestis – BBCTallinn

Meie kogenud ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide meeskond pakub tuge teie ettevõttele Eestis, sealhulgas ettevõtte registreerimise, raamatupidamise ja auditeerimise, õigusnõustamise või virtuaalkontori teenuste valdkonnas.

BBCTallinnis järgime õigusvaldkonnas olulisi põhimõtteid, nagu professionaalsus, ausus ja tulemustele orienteeritus. Püüame saavutada oma klientidele efektiivseid ja õigeaegseid tulemusi konkurentsivõimeliste hindadega.

Kas teil on vaja abi ettevõtte registreerimisel, väikese või keskmise suurusega ettevõtte raamatupidamisabi või õigusteenuste osutamisel, meie meeskond on siin, et teid aidata kõrgeima kompetentsi ja pühendumuse tasemega.

Saate meiega ühendust võtta telefoni teel +372 629-92-21 või kontaktivormi kaudu, et saada esmaklassilist õigus- või raamatupidamisteenust.and dedication.

Blogi

Rahapesu tõkestamise nõuetele vastavus Eesti ettevõtetele

Rahapesu tõkestamise nõuetele vastavus Eesti ettevõtetele

Ülemaailmse rahanduse arenevas maastikus ei ole rahapesuvastase võitluse (AML) nõuete täitmine kunagi varem olnud nii oluline, eriti Eesti dünaamilises majanduses tegutsevate ettevõtete jaoks. Kuna finantskuritegevus muutub üha keerulisemaks, on Eesti ettevõtted...

Majandusaasta aruande audiitorkontroll

Majandusaasta aruande audiitorkontroll

Eesti ettevõtte audit on kriitiline protsess, mis tagab finantsaruannete õigsuse ja vastavuse kehtivatele seadustele ja eeskirjadele. See protsess hõlmab finantsdokumentide, tehingute ja aruannete põhjalikku uurimist. Eestis tegutsevate ettevõtete jaoks on auditi...

Eesti äriühingu osade müük: Põhjalik juhend

Eesti äriühingu osade müük: Põhjalik juhend

Kas te kaalute oma Eesti ettevõtte osade müüki? Omanikuõiguse üleandmise protsess võib tunduda hirmutav, kuid õigete teadmiste ja juhendamise korral võib see olla lihtne ja tõhus protsess. Selles põhjalikus juhendis tutvustame erinevaid võimalusi Eesti äriühingu osade...