Meist

BBCTallinn tutvustus

Meist

Pakume teie ettevõttele täisteenust

BBCTallinn pakub terviklikku ärinõustamist, sealhulgas ettevõtete registreerimist Eestis, raamatupidamist ja auditeerimist, juriidilisi teenuseid ja virtuaalset kontorit. Meie spetsialistide meeskond aitab ka krüptolitsentside hankimisel.

Oleme spetsialiseerunud äriprotsesside optimeerimisele Eestis, sealhulgas finantsjuhtimisele. Meie raamatupidamisteenused aitavad teil oma ettevõtet tõhusamalt juhtida. Meie kogenud juristide meeskond pakub konfidentsiaalset, personaalset õigusnõustamist vastavalt Eesti seadustele.
Oleme aastaid aidanud ja abistanud oma kliente äriregistreerimisel Eestis. Pakume kvaliteetset nõustamisteenust nii Eesti residentidele kui ka mitteresidentidele ning meie meeskond räägib eesti, inglise ja vene keelt.

Meie meeskond koosneb juristidest ja raamatupidajatest, mis võimaldab meil pakkuda ettevõtetele “võtmed kätte” teenuseid. Töötame klientidega väga erinevatest tööstusharudest, sealhulgas krüptoraha, IT, ehitus, farmaatsiatööstus, meditsiin ja toiduainetetööstus. Tänu meie kogemustele võite olla kindel, et teie lepingud ja aruanded esitatakse õigesti ja õigeaegselt.

Pakume oma teenuseid rohkem kui

9

Mida me teeme

Ettevõtte registreerimine

BBCTallinn pakub ettevõtete müügi- ja registreerimisteenust Eestis nii kodanikele kui mittekodanikele

LOE ROHKEM

Raamatupidamisteenused

BBCTallinn pakub täielikku Eesti ettevõtte raamatupidamisteenust

Loe rohkem

Juriidilised teenused

BBCTallinn OÜ osutab Eestis juriidilisi teenuseid oma era- ja äriklientidele

Loe rohkem

Virtuaalbüroo

BBCTallinn pakub virtuaalbüroo teenuseid Tallinnas

Loe rohkem