Virtuaalbüroo

Eestis

Kontor

BBCTallinn pakub virtuaalbüroo teenuseid Tallinnas, mis hõlmavad juriidilise aadressi, telefoninumbri renti ning teisi vastavaid teenuseid.

Mis on virtuaalbüroo?

Tänu kaasaegse tehnoloogia kättesaadavusele ei pea ettevõttel enam olema kallist bürood, et näidata oma olemasolu turul. Virtuaalbüroo Eestis aitab tegeleda äriga eemalt, jättes kogu praktiliste küsimustega tegelemise professionaalidele, hoides seega kokku kulusid.

Virtuaalbüroo sobib ideaalselt noortele ja väikestele ettevõtetele, millel ei ole teravat vajadust füüsiliste hoonete järele, kuid samas on kirjavahetuse pidamiseks oluline omada aadressi kesklinnas ja büroo telefoninumbrit koos sekretäriga. Lisaks sellele võib virtuaalbüroo Eestis olla kasulik välismaisele ettevõtjale, kes soovib Eesti territooriumil ettevõtlusega tegeleda, rentimata seejuures füüsilist hoonet ning palkamata kohalikke töötajaid.

Juriidilise ja postiaadressi rentimine Tallinnas - 600€ aastas
  1. Juriidiline aadress Eestis on vajalik tingimus kõikidele kohalikele ettevõtetele ja ka välismaiste ettevõtete esindustele. Seaduse järgi on juriidiline aadress see aadress, kus asub ettevõtte juhatus. Kuna meil on kliendi usaldus esindada nende huve ettevõtte registreerimiskohas, siis ametlikult on see seaduse nõue täidetud.
  2. Sellel aadressil saame kätte Teie kirjavahetuse ja / või saadetised. Olenevalt Teie esitatud juhistest hoiame, saadame need skaneeritud kujul või postiga edasi Teie esitatud aadressil või anname Teie volitatud isikule üle. Virtuaalbüroo aadressi saate näidata visiitkaartidel, veebilehel, blankettidel jne.
Nõupidamisruumid Tallinnas- 20€ tunnis
BBCTallinn klientidel on võimalik ärikohtumiste ja läbirääkimiste pidamiseks kasutada meie ruume kesklinnas. Nõupidamisruumid on varustatud internetiühendusega ja kogu vajaliku tehnikaga.
Ettevõtte veebilehe koostamine - alates 300€
Tänapäeval on ettevõtte veebileht mitte ainult müügivahend või ettevõtte visiitkaart, vaid ka ettevõtte virtuaalbüroo lahutamatu osa. See on täiendav kinnitus ettevõtte kohalolu kohta kohalikul turul ning mõjub positiivselt ettevõtte üldisele mainele. Me teeme koostööd paljude loominguliste ettevõtetega, kes koostavad Teie ettevõttele valmis veebilehe alates programmeerimisest ja haldamisest kuni tekstide ja visuaalsete materjalide paigutamiseni. Veebilehe hind on olenevalt keerukuse astmest 300 kuni 1000 eurot.

Kõik hinnad ilma käibemaksuta 20%

Kontor

Meie aadress

BBCTallinn OÜ

Narva maantee 7, 10117
Tallinn, 10117, Estonia
Vaata kaardil

Kontaktid

Follow us