E-residentsuse programm Eestis

juuni 27, 2020 | Äritegevus, Eesti

Eesti on esimene riik, mis pakub välismaalastele riikidevahelist digitaalset identiteeti. See on lihtne viis saada juurdepääs Eesti riiklikele teenustele, ilma et oleks vaja Eestit külastada.

E-residentsus ei ole isikutunnistus, kodakondsus ega viisa. See võimaldab teil end internetis virtuaalselt identifitseerida mitte ainult pangakontole sisselogimisel, vaid ka dokumentide allkirjastamisel või oma ettevõtte jaoks valitsuse vahendite kasutamisel. See on võimas vahend, mis võimaldab teil oma ettevõtte jaoks protsessi kiirendada ja mis kõige parem, te ei pea selle kasutamiseks olema kontoris. Te saate seda teha teel või kõikjal maailmas, vajades vaid internetiühendust.

See vahend võimaldab ettevõtjatel avada Eestis ettevõtte Euroopa Liidu õigusraamistiku eeliseid kasutades, samuti on neil juurdepääs riiklikele vahenditele, nagu ettevõtte asutamine ja maksudeklaratsioon.

E-residentsuse eelised Eestis:

 • Ettevõtte haldamine kõikjal maailmas
 • Eesti maksudeklaratsioonide esitamine internetis
 • E-residentsuskaardiga dokumentide allkirjastamine ja kontrollimine
 • Dokumentide turvaline krüpteerimine ja esitamine
 • Madal halduskoormus
 • Eesti ettevõtte asutamine internetis
 • Pangateenuseid saab hallata eemalt

Kõik Eesti e-residendid saavad ID-kaardi, mis võimaldab:

 • Dokumentide digitaalallkiri
 • Dokumentide krüpteerimine
 • Dokumentide autentsuse digitaalne kontrollimine
 • Autentimine turvaliste teenuste tagamiseks
 • Digitaalne identifitseerimine

Eesti on üks kõige enam digitaliseeritud riike maailmas. Peaaegu kõik riiklikud teenused on kättesaadavad interneti kaudu alates pangakonto avamise taotlusest kuni sotsiaalametiteni. Kõik need võimaldavad teil juhtida oma ettevõtet liikvel olles ja säästa aega dokumentide kättesaamise järjekorras ootamisest ning kiirendada oma ärijuhtimise protsessi. Lisaks kuulub Eesti Euroopa Liitu ja Schengeni tsooni.

Ettevõtte avamine ei võta kauem kui viis päeva ja nõuab vaid mitmeid etappe, milles BBCTallinn OÜ saab teid aidata. Kui teil on küsimusi või päringuid, annab meie spetsialist teile hea meelega tasuta eelkonsultatsiooni.

Hakka Eestis e-residendiks

Muud postitused

E-kaubanduse ettevõtete raamatupidamine

E-kaubanduse ettevõtete raamatupidamine

Tänapäeva digiajastul on e-kaubandus muutnud ettevõtete tegutsemisviisi revolutsiooniliselt. See pakub tohutuid kasvu- ja laienemisvõimalusi, kuid esitab raamatupidajatele ka ainulaadseid väljakutseid. Selles blogipostituses käsitleme neid väljakutseid ja pakume...

Kuidas asutada ettevõte Eestis: Samm-sammult juhend

Kuidas asutada ettevõte Eestis: Samm-sammult juhend

Soovite alustada Eestis ettevõtlusega, kuid ei tea, millest alustada? Te ei ole üksi! Eestist on saanud populaarne sihtkoht ettevõtjate ja ettevõtete jaoks, kes soovivad kasutada ära soodsat ärikliimat ja tehnoloogiakeskkonda. Selles juhendis juhatame teid...

Raamatupidamise sisseostmise eelised ja puudused

Raamatupidamise sisseostmise eelised ja puudused

Oma ettevõtte alustamiseks ei ole vaja palgata suurt personali, sest see on kahjumlik ja ebatõhus. Ratsionaalsem oleks usaldada oma raamatupidamine kolmandale organisatsioonile, kes hoolitseb kõigi küsimuste eest ja lahendab probleemid. Meie ettevõte BBCTallinn on...

Liituge BBCTallinnaga ja võtame teie ettevõtte uutesse kõrgustesse.

Kontakt